TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Poprad » Poprad » Objekty » Skladový objekt »

Hala / výrobné priestory na prenájom v Poprade.

Hala / výrobné priestory na prenájom v Poprade.

Popis nehnuteľnosti

Popradská Realitná Spoločnosť vám ponúka na prenájom čiastočne zrekonštruovanú halu / výrobné priestory v meste Poprad časť Východ. *PRIESTORY: K dispozícii je priestor o výmere cca 225 m2, hala disponuje dvoma veľkými garážovými bránami 3,5 x 3,5 m a jednou bránou o rozmere 4 x 3,5m. Priestory sú vhodné aj na zriadenie autoservisu ( miesto na cca. 3-4 zdviháky na MV ) a je možné ich využiť na akúkoľvek činnosť podnikania napr. skladovacie priestory, výrobná činnosť, špedícia a pod. Doposiaľ slúžil priestor spoločnosti na výrobu okien. Momentálne je v pláne zateplenie vnútronej časti haly, taktiež bude možnosť zriadiť vykurovanie formou pece na tuhé palivo (motorový olej) prípadne elektrické kúrenie. Halu je zatiaľ možné upraviť podľa požiadaviek nového nájomcu. *ZARIADENIE: - vstup do priestorov je možný 24 hodín denne a 7 dní v týždni. - 220V / 380V - elektrické rozvody - 2ks veľká brána 3,5 x 3,5 m a 1ks brána 4 x 3,5 m Cena: 5,50€ s DPH/m2/mesiac. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0915 900 150 / 0917 895 461!! V prípade vážneho a dlhodobého záujmu o prenájom možnosť jednania o cene. Náš finančný odborník Vám pomôže vybaviť ten najvýhodnejší úver rýchlo a kvalitne. Vážime si VÁS a preto ako BONUS, dostanú NAŠI KLIENTI od nás znalecký posudok ZDARMA ! Cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách. POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ ® je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Popradskej Realitnej Spoločnosti s.r.o. ®

Cena: 1 237,50 €/mesiac

  5,50 €/mesiac/m2

Kategória: Skladový objekt - Prenájom

Lokalita: Poprad - Poprad
(Skladový objekt - Poprad)

Úžitková plocha: 225 m2

Dátum aktualizácie: 18.5.2019

Identifikačné číslo: LCH17

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Popradská Realitná Spoločnosť s.r.o.

Stavbárska 3214/19, Poprad
0917 Kliknite TU!

Maklér:

Jaroslav Chalák
+421 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk